تبلیغات

چگونگی نمایش آگهی در سایت ایران تابلو

بنرها و تصاویر تبلیغاتی،در اندازه های 403*68 ، 403*136 و 408*403  پیکسل،نمایش داده می شود.

نمایش آگهی ها،بطور ثابت در صفحه انتخاب شده نمایش داده می شود و تمامی آگهی ها، سه روز نمایش رایگان دارند.

تعرفه نمایش آگهی :

تعرفه نمایش آگهی در سایت ایران تابلو

ردیف

کلاس

توضیح

مدت نمایش (روز)

قیمت (ریال)

1

A

بنر 403*68 (صفحه اصلی سایت)

30

250000

2

A

بنر 403*135 (صفحه اصلی سایت)

30

450000

3

A

ینر 403*400 (صفحه اصلی سایت)

30

680000

4

B

بنر 403*68 ( بالای بخش نظرات)

30

200000

5

B

بنر 403*135 (بالای بخش نظرات)

30

350000

6

B

بنر 403*400 (بالای بخش نظرات)

30

500000

مشخصات بنرها
 اندازه بنرها 403*68 ، 403*136 و 408*403  پیکسل است و حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها،به شرح زیر می باشد :

1 – بنرهای 403*68 : حداکثر حجم : 50 کیلوبایت

2 – بنرهای 403*135 : حداکثر حجم : 70 کیلوبایت

3 – بنرهای 403*400 : حداکثر حجم : 95 کیلوبایت

بنرهایی پذیرفته می شوند که فقط در فرمت تصویر GIF یا  JPG باشند.
در صورتی که حجم و اندازه فایل بنر تبلیغاتی، بیشتر از اندازه مشخص شده باشد،آگهی،پذیرفته و فعال نخواهد شد.

نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس و اندازه بنر تبلیغاتی،مبلغ آن را به حساب سیبا (بانک ملی) به شماره  0304840674009  به نام محمد علی کلانتری واریز نمایید و کد شعبه،تاریخ، شماره فیش واریزی و میزان مبلغ واریز شده را همراه بنر (تصویر آگهی) و لینک مرتبط با آگهی،به ایمیل دپارتمان تبلیغات ایران تابلو به نشانی ads@irtablo.com ارسال نمایید.
همچنین،می‌توانید مبلغ آگهی را،از طریق شماره کارت   6037991175758980  بانک ملی،به نام محمد علی کلانتری واریز نمایید و تاریخ واریز،میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی، به ایمیل ذکر شده ارسال نمایید. لازم به ذکر است که مشخصات مبلغ واریزی را نهایتاً تا ده روز پس از واریز،به اطلاع ما رسانده و تایید آن را دریافت کنید،در غیر اینصورت سایت ایران تابلو،هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین،توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی،به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است؛بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ،شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

نحوه سفارش آگهی
جهت سفارش آگهی،می بایست با توجه به کلاس و اندازه بنر تبلیغاتی مدنظرتان، مبلغ آنرا به حساب بانکی مورد اشاره در همین صفحه،واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) را،همراه با تصویر آگهی (بنر تبلیغاتی) و لینک مرتبط با آن،به ایمیل دپارتمان تبلیغات ایران تابلو ارسال نمایید.واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد.به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
اگر برای نخستین بار است که در سایت ایرات تابلو سفارش تبلیغات می دهید و نسبت به پذیرش تبلیغ مشکوک هستید،می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا در دپارتمان تبلیغات ایران تابلو بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی را نیز مطالعه کنید.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل ads@irtablo.com و یا با تلفن 09119309890 تماس حاصل کنید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

1- از پذیرش آگهی سایت هایی که حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین سایتهایی که ناقض کپی رایت و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران هستند،معذوریم.

2- نمایش و درج آگهی،پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت،انجام پذير خواهد بود.

3- درصورت تغییر ماهیت و یا تغییر فعالیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در ایران تابلو (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی، سوء استفاده از تبلیغات در ایران تابلو باشد،دپارتمان تبلیغات ایران تابلو،حق حذف نمایش آگهی را (بدون اخطار قبلی) برای خود محفوظ می داند.

4- هر آگهی (بنر)،تنها می تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

5- مسئولیت مطالب،تصاویر و تمام اشیاء استفاده شده در آگهی،بر عهده سفارش دهنده می باشد و در عین حال،دپارتمان تبلیغات ایران تابلو در قبول بنر و آگهی،تام الاختیار است.

6- تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور و همچنین،آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور جمهوری اسلامی ایران،در زمینه انتشار آگهی باشد.

7- کلیه مراحل طراحی بنر، بر عهده سفارش دهنده می باشد.در صورت نیاز،دپارتمان تبلیغات ایران تابلو، آمادگی طراحی بنر را دارد، که هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

8- پذیرش هر گونه آگهی مربوط به فعالیت ها یا شخصیت های سیاسی، تنها پس از هماهنگی با دپارتمان تبلیغات و مدیر سایت امکان پذیر خواهد بود.

9- در صورت دریافت هر گونه اخطار و دستوری – از مراجع قضائی یا توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد) – جهت حذف یک آگهی؛آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن، بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

10- تمامی پرداخت ها به صورت نقدی می باشند .دپارتمان تبلیغات ایران تابلو از پذیرفتن هر گونه پرداخت های غیر نفدی،به صورت چک و یا غیره معذور می باشد.

11- رزرو بنر در بازه زمانی 3 ماهه،شامل 5 درصد تخفیف می باشد .در این صورت،پرداخت کل مبلغ در ابتدا و به صورت نقدی می باشد.

12- در صورت فیلتر شدن صفحه یا سایت آگهی‌دهنده در طول زمان قرارداد، نمایش آگهی از طرف ایران تابلو قطع خواهد شد و ادامه‌ی نمایش آگهی،به پس از مشخص شدن وضعیت صفحه یا سایت فیلتر شده منتقل می‌شود.

13- در صورتی که سفارش دهنده،پس از واریز مبلغ و قبل از شروع تبلیغ خود در ایران تابلو،منصرف گردد، مبلغی را که پرداخت کرده است به عنوان خسارت از سوی ایران تابلو لحاظ می شود.

14- بعد از شروع تبلیغ در سایت،انصراف از سوی آگهی دهنده مورد قبول نخواهد بود.

15- این قوانین ممکن است بر حسب شرایط و ضرورت تغییر کند.

پیشنهاد ما این است که قبل از واریز مبلغ آگهی،نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید،از طریق پست الکترونیک در اختیار دپارتمان تبلیغات ایران تابلو قرار دهید تا ضمن بررسی آن، اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم،دچار مشکل نشوید.

توجه کنید که واریز یا پرداخت وجه،به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت،تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای ایرات تابلو نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح،نمایش آگهی متوقف شود،مسئولیتی بر عهده ایران تابلو نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرش آگهی آنها معذوریم

1- هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

2- گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و ارسال ایمیل بصورت انبوه

3- شبکه های اجتماعی،دوستیابی و مشابه آنها

4- سایت هایی که در زمینه انتشار موزیک های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.

5- هر گونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم و تشویش بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

6- سایت هایی که محتوای سایتهای فیلتر شده در ایران را در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ می کنند.

7- بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده کرده اند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

8- هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه اینترنتی تابلوهای چند تکه مولتی سایز ایران تابلو